Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Moduły Bluetooth

( ilość produktów: 3 )

Bluetooth jest technologią bezprzewodowej transmisji danych w krótkim zasięgu, która umożliwia bezprzewodową komunikację między różnymi urządzeniami, takimi jak telefony komórkowe, laptopy, głośniki, słuchawki, zegarki inteligentne i wiele innych.

Moduły Bluetooth to niewielkie urządzenia, które umożliwiają bezprzewodową komunikację między urządzeniami za pomocą technologii Bluetooth. Są one często stosowane w projektach elektronicznych, takich jak robotyka, automatyka, kontrolery i inne aplikacje IoT (Internet of Things).

Moduły Bluetooth różnią się od siebie w zależności od ich funkcjonalności, rozmiaru, zasięgu i interfejsów komunikacyjnych. Niektóre z popularnych modułów Bluetooth to:

  1. HC-05: Jest to popularny moduł Bluetooth, który jest stosowany w projektach hobbystycznych i komercyjnych. Posiada interfejs UART, co umożliwia łatwą integrację z mikrokontrolerami.

  2. HC-06: Jest to moduł Bluetooth o podobnej funkcjonalności do HC-05, ale jest on tańszy i ma prostszy interfejs komunikacyjny.

  3. BLE: Bluetooth Low Energy (BLE) jest wersją Bluetooth o niskim poborze energii, która jest stosowana w aplikacjach IoT, takich jak monitorowanie zdrowia i fitness, sterowanie oświetleniem i urządzeniami w inteligentnym domu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 119 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-10
Bardzo dobre produkty, szybka i sprawna przesyłka oraz świetny kontakt (dodatkowe zamówienia) z obsługą sklepu. Polecam!
2024-04-03
Wszystko OK
pixel